moje BAŁKANY

Kilka słów o


Historia:


Prawa autorskie:Reklama:
Facebook:Google +1:


Kontakt:

mojeBALKANY.pl


Serwis mojeBALKANY.pl istnieje w sieci od 1 listopada 2009r. Jego rozwój, krok po kroku, znajduje się na stronie historii aktualizacji.

Wszystkie materiały zamieszczone na stronach mojeBALKANY.pl (zdjęcia, teksty, tłumaczenia, układ graficzny, kod źródłowy strony, itd.), o ile nie zaznaczono inaczej, są wyłączną własnością autora i właściciela strony.

Serwis mojeBALKANY.pl oferuje powierzchnię reklamową poprzez platformę AdTaily. Chcesz zamówić reklamę? Zrób to bezpośrednio z widgetu klikając obrazek "zamieść tutaj swoją reklamę" lub wejdź na stronę zamówienia reklamy na mojeBALKANY.pl, gdzie znajdziesz także statystyki wyświetlania reklam. Twój banner będzie wyświetlany na wszystkich podstronach serwisu przez cały czas trwania kampanii.

Jeżeli interesują Cię inne formy reklamy (np. banner 125x125 lub 300x250) prosimy o kontakt. Wszelkie formy innej reklamy - do uzgodnienia.

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o aktualizacjach przyłącz się do grona naszych fanów na Facebooku, gdzie w formie postów informujemy o aktualizacjach serwisu:

W razie pytań czy sugestii, prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio na adres: mojebalkany@wp.pl
Polecamy: bałkańskie rytmy! podróżuj bezpiecznie! Gdzie pojechać na Bałkany? Bośnia i Hercegowina Chorwacja